بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

انواع دستگاه های لیزر برای حذف موهای زائد کدامند؟
بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟
بهترین مرکز لیزر موهای زائد کجاست؟
این روزها با توجه به رشد و گسترشی که در زمینه لیزر موهای زائد ایجاد شده است شاهد افزایش اقبال عمومی و افزایش آمار متقاضیان انجام این اقدامات زیبایی هستیم. بر همین اساس طبیعی است که پرسش هایی در این زمینه افزایش پیدا کند و افراد بخواهند که از چگونگی انجام روند لیزر آگاه شوند.
در این میان یکی از مباحثی که مطرح می شود این است که بهترین دستگاه لیزر کدام است. دراین نوشتار برآنیم که نگارشی داشته باشیم در زمینه بهترین دستگاه لیزر موهای زائد و نیز بهترین مراکز لیزر تا عزیزانی که درصدد انجام چنین اقداماتی هستند بتوانند به درستی و با کمترین خطا انتخاب داشته باشند.

بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

الکساندرایت

  • نام دیگر این دستگاه الکس است که ممکن است در برخی از مراکز با این نام مخفف این دستگاه را نام ببرند. پس بهتر است توجه داشته باشید و گمان نکنید این دو دستگاه متفاوت از یکدیگرند.
  • الکس به باور بسیاری از متخصصین دنیا بهترین دستگاه لیزر است. بهترین بودن این دستگاه از این جهت است که قدرت مندی بالایی دارد و در از بین بردن موهای زائد بسیار موفق عمل می کند.
  • این دستگاه مجهز به سیستمی است که در روند کار خنک کننده ای فعالیت دارد. این خنک کننده از این جهت تعبیه شده است که سوزش هایی که در جریان لیزر ایجاد می شود و همچنین عوارض لیزر از بین برود.
  • اثربخشی بالا، قدرت و سرعت بالا، دوام نتیجه لیزر بر روی پوست و مو از ویژگی های این دستگاه منحصر به فرد است.
بیش تر بخوانید
ترمیم بوتاکس

آپوجی پلاس

لیزر موهای زائد

از مهم ترین ویژگی های لیزر های آپوجی پلاس این است که در از بین بردن موهای کرکی و ریز بسیار قدرتمند عمل می کند.

در واقع در تمامی لیزر هایی که پیش از آپوجی پلاس وجود داشت این ضعف به خوبی نمایان بود. ضعف بدین معنا که لیزر ها نمی توانستند بر روی موهای ریز و کرکی تاثیر چندانی داشته باشند. در نتیجه آنها در سطح پوست باقی می ماندند. ولی آپوجی پلاس از زمانی که در بازار های جهانی معرفی شد به خوبی توانست قدرتمندی خود را در این زمینه نشان دهد.

این لیزر در کوتاه ترین زمان، در کمترین تعداد جلسات به خوبی می تواند اثر بخشی زیادی را از خود نشان دهد. همین موضوع سبب شده است بهترین مراکز لیزر چنین دستگاه هایی را برای مرکز خود خریداری کرده و از طریق این دستگاه اقدامات لیزری را انجام دهند.

کوترا

کوترا نیز از دیگر دستگاه های است که در لیزر موهای زائد نتایج  بسیار قابل توجهی را دارد. از ویژگی های این دستگاه باید چنین گفت که تعداد جلساتی که برای لیزر انجام می شود در این دستگاه بسیار کاهش می یابد زیرا که اثر بخشی بالایی دارد.

همچنین لیزر الکس سرد کوترا، برترین تکنولوژی معرفی شده در جامعه پزشکی جهت از بین بردن موهای زائد می باشد که تنها لیزر مورد استفاده برای پوست های آفتاب گرفته خواهد بود.

به جرأت می توان گفت به غیر از لیزر ان دی یگ کوترا هیچ کدام از دستگاه های لیزر در ایران توانایی استفاده بر روی پوست های برنزه را ندارند. حتی در دنیا تنها لیزری می باشد که به دلیل پالس مربعی منحصر به فرد خود مجاز به استفاده در پوست های آفتاب گرفته و حساس خواهد بود. زیرا همانطور که می دانید پوست برنزه نسبت به پوست عادی حساسیت بیشتری داشته و اغلب به کسانی که آفتاب گرفته اند توصیه می کنند تا مدتی که حالت برنزه پوستشان از بین برود، از لیزر موهای زائد خودداری کنند. اما با وجود چنین دستگاهی در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در غرب تهران، دیگر نگرانی در مورد این موضوع برای افراد از بین رفته است.

بیش تر بخوانید
لیپولیز

بهترین مرکز انجام لیزر موهای زائد

از جمله پرتکرار ترین سوالاتی که متقاضیان انجام لیزر موهای زائد از ما می پرسند این است که بهترین کلینیک لیزر موهای زائد کدام است. علیرغم اینکه مراکز زیادی در این زمینه به خدمت رسانی به هموطنان مشغول کارند اما باید معیارهایی را برای انتخاب بهترین آنها در نظر بگیرید. در زیر به معیارهایی کلی می پردازیم که حتما برای انتخاب مرکز درمانی و زیبایی این موراد را مد نظر قرار دهید و با توجه به آنها گزینش داشته باشید.

  • استفاده مرکز از بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد

طبیعی است که با توجه به مطالبی که در زمینه بهترین دستگاه ها جهت انجام موهای زائد داشته ایم باید بگوییم که از جمله مهم ترین نکاتی که باید در انتخاب مرکز درمانی مورد توجه داشته باشید، این است که آن مرکز از بهترین دستگاه های لیزر استفاده کند تا نتیجه بهتری برای افراد حاصل شود. زمانی که بهترین و نوین ترین دستگاها ی لیزر تولید شده اند طبیعی است که نسبت به دستگاهای قدیمی در اولویت هستند. این روزها مراکز لیزر تلاش دارند که از جدید ترین و کارآمدترین دستگاه های لیزر استفاده کنند. این نکته ای است که بسیاری از زنان مورد توجه قرار می دهند.

  • تمیز بودن محلی که لیزر انجام می شود

از آنجایی که لیزر درمانی باید در مکانی کاملاً تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد این معیار می تواند در انتخاب مرکز به ما کمک کند. شاهد هستیم که در برخی مراکز متأسفانه نکات بهداشتی و نیز رعایت اصول ایمنی انجام نمی شود و این موضوع می تواند به انتقال میکروب و بیماری کمک کند. زیرا که زنان زیادی در این مراکز تحت لیزر قرار می گیرند و ممکن است یکی از آنها دچار بیماری هایی باشد که به مراجعه کننده ای دیگر منتقل گردد.

  • حرفه ای بودن پرسنل و مهارت و تجربه آنان در استفاده از لیزر ها
بیش تر بخوانید
لاغری موضعی با دستگاه

از دیگر معیار ها این است که حتما کسانی که برای شما لیزر انجام می دهند باید آشنایی کاملی در خصوص چگونگی روند کار باشند و توانمندی در زمینه فعالیت خود را داشته باشند تا نتیجه ای مثبت را پدید بیاروند.

بسیاری از پرسنل مراکز لیزر موها زائد علیرغم اینکه از بهترین لیزر ها استفاده می کنند اما آموزش های لازم را در این زمینه نداشته اند و در نهایت نتیجه لیزر چندان هم مطلوب نخواهد شد.

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی در رابطه با لیزر موهای زائد می توانید با کلینیک پاسارگاد کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج اینستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

 

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش مان بر این بود که بسیاری از اطلاعاتی که می تواند در مسیر مورد بحث یعنی لیزر موهای زائد کمک  کننده و یاری گر شما باشد را در اختیارتان قرار دهیم. علاوه بر آن شما با مطالعه این نوشتار  این امکان را داشتید که با بهترین و نوین ترین لیزر ها آشنایی پیدا کنید و اطلاعاتی را در این زمینه کسب کنید.

ما در کلینیک  زیبایی پاسارگاد مفتخریم خدمات درمانی لیزر موهای زائد را به بهترین شکل ممکن و با حرفه ای ترین متخصصین، به شما عزیزان ارائه دهیم.

پاسخ

13 + 8 =

Call Now Button