زاویه دار کردن صورت

زاویه دار کردن صورت

یکی از نقاط زیبایی صورت گونه و چانه می باشد . با پیشرفت علم و تکنولوژی در پزشکی تکنیک های جدیدی برای زیبایی ایجاد شده است . از آنجائیکه هر فردی در زندگی خود مجبور به انجام جراحی برای درمان می باشد و عوارضی که بعد از آن متوجه فرد می شود ، برای زیبایی خود به دنبال روش های کم تهاجم و غیر جراحی می باشد . در ادامه به طور مفصل درباره زاویه دار کردن صورت بدون جراحی می پردازیم .

زاویه دار کردن صورت

زاویه دار کردن صورت

زاویه دار کردن صورت با ژل

برای افرادی که این ویژگی را ندارند  می توان با تکنیک تزریق ژل این کار را انجام داد . با تزریق ژل گونه بیمار کشیده می شود و خط گونه ایجاد می شود . با این کار چاله زیر گونه ایجاد می شود . استخوان فک کمی برجسته می شود و چانه بیمار کمی کشیده تر می شود .

هزینه زاویه دار کردن صورت با ژل

از آنجائیکه زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل نیازی به بیهوشی و تجهیزات اتاق عمل ندارد و در مطب قابل انجام می باشد هزینه کمتری نسبت به جراحی دارد . هزینه این تکنیک همچنین به نوع ژلی که برای تزریق استفاده می شود و تبحر پزشک بستگی دارد . نکته ای که در این روش وجود دارد اینست که حتما برای این کار به کلینیک زیبایی یا مطب دکتر متخصص مراجعه کنید . زیرا این افراد هم از ژل با کیفیت استاندار استفاده می کنند و هم از تخصص و تبحر کافی در این زمینه برخوردار هستند .

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل یک روش غیر جراحی است که هم سریع می باشد و هم عوارضی برای فرد ندارد.. برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک زیبایی در غرب تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

میزان تزریق ژل برای زاویه دار کردن صورت

مقدار مواد ژلی که برای زاویه دار کردن صورت استفاده می شود به فرم صورت و نیاز بیمار بستگی دارد . در برخی افراد فرم گونه کمی برجسته می باشد و با 2 میلی لیتر زاویه دار می شود اما در برخی بیماران میزان این ژل  میلی لیتر است . در هر صورت با تشخیص پزشک متخصص انجام می شود .

آیا زاویه دار کردن صورت با ژل درد دارد ؟

برای این کار ابتدا از کرم بی حس کننده یا بیهوشی موضعی استفاده می شود تا بیمار دردی را احساس نکند . این کار 45 دقیقه قبل از تزریق صورت می گیرد تا تاثیر خود را داشته باشد .

عوارض زاویه دار کردن صورت

یکی از شایع ترین سوالاتی که بیماران می پرسند اینست که آیا بیمار بعد از تزریق ژل دچار عوارض جانبی می شود ؟

بعد از تزریق تورم و کبودی طبیعی است و برای برطرف کردن آن از کمپرس یخ بر روی موضع استفاده می شود.  تورم معمولا تا 48 ساعت بعد از تزریق وجود دارد اگر بیشتر از این زمان ، طول بکشد حتما با پزشک خود در میان بگذارید .

مزاقبت های بعد از زاویه دار کردن صورت

  • روز تزریق از مواد آرایشی استفاده نکنید .
  • از انجام فعالیت و ورزش های سنگین تا 24 ساعت بعد از تزریق خودداری کنید .
  • از استخر ، سونا ، چشمه آب گرم به مدت یک هفته استفاده نکنید .
  • ورزش یوگا را تا 7 روز بعد از تزریق انجام ندهید .

نتایج زاویه دار کردن صورت

برای مشاهده نتایج این تکنیک تنها 2 الی 3 روز بعد از تزریق ژل صبر کنید اما انتظار تورم تا یک هفته را داشته باشید . در برخی موارد  عدم قرینه بودن دو طرف صورت بعد از تزریق مشاهده می شود . در این صورت زیاد نگران نباشید . مراجعه زود هنگام به پزشک برای درمان منجر به عدم تقارن یستر می شود بنابراین تا 2 هفته صبر کنید و عجله نکنید.

تعداد جلسات زاویه دار کردن صورت با ژل

فرد یک ماه بعد از تزریق ژل باید صبر داشته باشد در صورتی که از نتایج راضی بود 6 ماه بعد از زمان اولین تزریق می تواند به پزشک برای تزریق مجدد مراجعه کند بعد از آن سالی یکبار کفایت می کند .

تزریق چربی 

تزریق فیلر

جوانسازی پوست

لیفت صورت با نخ

عمل چال گونه

پاسخ

یازده − 8 =