سابسیژن

سابسیژن

در پوست اعضای بدن از جمله صورت ، سینه ، گردن و بازوها منافذ مسدود شده سرسفید و سرسیاه ( آکنه ) ، جوش و برامدگی هایی عمیق مشاهده می شود که زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.این ضایعات پوستی در صورتی که درمان نشود ممکن است جای آن باقی مانده و باعث ایجاد اسکار شود . درمان اسکار نیز با مشکل همراه می باشد . برای جلوگیری از اسکار و جای جوش از روشی غیرجراحی به نام سابسیژن استفاده می شود که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم .

سابسیژن

سابسیژن

سابسیژن چیست؟

سابسیژن روش درمانی برای از بین بردن جای جوش و اسکارهای عمیق انجام می شود. می باشد که توسط پزشک متخصص انجام می شود . در ابتدا قسمت مورد نظر با لیدو کائین بی حس می شود . از مزایای این ماده بی حسی اینست که علاوه بر بی حس کردن موضع مورد نظر از کبود شدن بعد از این روش جلوگیری می شود. سپس سوزن به لایه زیرین پوست فرو برده و عقب و جلو می کند تا نوارهای فیبری از هم منفک شده و خرد شود. پس از انجام این روش پوست صاف شده و بعد از چند هفته برآمدگی ها از روی پوست برطرف می شود. این روش که بدون برش و خونریزی است سرپایی و کم تهاجم بوده و عوارض جانبی برای فرد به همراه ندارد . مدت زمان انجام این روش بین 13 تا 15 دقیقه می باشد.  در صورتی که جای جوش به طوری عمیق باشد که با سابسیژن برطرف نشود از تزریق بوتاکس یا میکرونیدلینگ استفاده می شود.

مزایای سابسیژن

  • بعد از این روش فرد بدون هیچ استراحتی می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد .
  • با استفاده از این روش خطر و عوارضی فرد را تهدید نمی کند.
  • جای جوش هایی که در قسمت وسیعی از پوست می باشند با این روش برطرف می شود.

قیمت سابسیژن

قیمت سابسیژن با توجه به تعداد اسکارهایی که درمان می شود متفاوت می باشد . از انجائیکه این روش نیاز به تجهیزات اتاق عمل ندارد و در مطب قابل انجام می باشد نسبت به روش های جراحی ارزانتر می باشد . در صورتی که این روش به همراه تزریق چربی ، میکرونیدلینگ یا لیزر فرکشنال انجام شود هزینه آن بیشتر می شود .

پاسخ

چهار × سه =