لاغری بدون جراحی

لاغری بدون جراحی

در مورد چاقی و لاغر شدن مطالب بسیار زیادی مطرح شده و روش های زیادی پیشنهاد می شود . قبل از پرداختن به روش های لاغر شدن باید به این نکته توجه کرد که شما چقدر چاق هستید ؟ سبک زندگی و فعالیت شما به چه صورت است ؟در ادامه با ما همراه باشید تا با روش های لاغری آشنا شوید.

جدیدترین روش لاغری با دستگاه

زهرا سفید رو مشاوره تغذیه و متخصص کار با دستگاههای لاغری یکی از کارشناسان کلینیک زیبایی پاسارگاد می گوید : در صورتی که شاخص توده بدنی یا BMI بالای 35 باشد باید بدانید که از روش های خاصی مانند لیپوماتیک یا لیپوساکشن باید استفاده کنید . اما اگر در قسمت های از بدن دارای چاقی موضعی هستید و اندکی از وزن خود را می خواهید کم کنید ، بهترین روشی که برای لاغری موضعی پیشنهاد می شود ، کرایولیپولیز می باشد . بنابراین این روش برای افرادی که بسیار چاق می باشند مناسب نمی باشد .

بهترین دستگاه لاغری

یکی از روش های لاغری بدون جراحی ، دستگاه کرایولیپولیز می باشد . در این روش ابتدا سلول های چربی از طریق انجماد  و فریز خرد می شود به مولکول های ریز تبدیل می شود سپس از طریق سیستم لنفاوی وارد گردش خون می شود . این کار باعث می شود سلول های چربی طی 2 تا 3 هفته از بین رود . علاوه بر از بین رفتن چربی ، پوست ناحیه ای که لیپولیز انجام شده سفت می شود .

لاغری-بدون-جراحی

لاغری-بدون-جراحی

چرا کرایولیپولیز در روش های لاغری مناسب تر است ؟

در دنیا از جمله کشورهای اروپایی این روش جزو پرطرفدارترین روش های لاغری موضعی شناخته شده است . این روش برای افرادی با شرایط ذیل توصیه می شود :

 • بسیاری از افراد برای لاغری رژیم های سخت لاغری می گیرند و مکرر این برنامه را دارند اما بعد از مدتی خسته شده و بدن مجدد به حالت اولیه بازمی گردد البته باید به این نکته اشاره کرد که اگر رژیم غذایی مناسب و اصولی باشد موثر می باشد ولی باید مداوم باشد .
برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.
 • یکی دیگر از روش های لاغری ورزش است اما همه افراد فرصت ورزش کردن را ندارند .
 • اگر از مراجعه به مطب های مختلف برای لاغری با سایر دستگاهها و لیزرها خسته شدید و نتیجه ای دریافت نکردید .
 • هزینه های متعددی برای روش های لاغری صرف کردید وخسته شده اید . درست است که روش کرایولیپولیز هزینه دارد اما فرد برای یک بار هزینه می کند و نتیجه را می بیند .
 • در صورتی که می خواهید از روش بدون بازگشت استفاده کنید و به سایز قبلی بازنگردید . روش های لاغری با رژیم غذایی و ورزش باعث کاهش حجم سلول های چربی می شود و بالافاصله بعد از رهاکردن آن سلول ها بزرگتر شده و فرد چاق تر می شود اما در روش یاد شده سلول های چربی در محل از بین می روند و دیگر بازنمی گردند .

نتیجه

کرایولیپولیز در بین روش های لاغری تنها روشی است که باعث دفع و از بین رفتن سلول های چربی می شود .به همین دلیل نگرانی برای بازگشت چربی در این ناحیه وجود ندارد . البته باید سبک زندگی و برنامه غذایی مانند قبل باشد و افراطی نداشته باشند .

2 thoughts on “لاغری بدون جراحی

 1. سهیلا - ژانویه 14, 2019 در 11:25 ق.ظ

  تو چند جلسه لیپولیز انجام می دین و هزینه اش چقدره ؟

  پاسخ
 2. الینا - ژانویه 14, 2019 در 11:26 ق.ظ

  من چربی های رون هام زیاده اما شکمم کمه تو یه جلسه میشه انجام داد ؟

  پاسخ

پاسخ

5 × 1 =