لاغری موضعی با دستگاه

لاغری موضعی با دستگاه

به چه کسی چاق می گویند ؟ علل چاقی چیست ؟آیا چاقی درمان دارد ؟ می توان چاقی را به صورت موضعی درمان کرد ؟ بهترین روش لاغری بدون جراحی کدام است ؟ برای لاغری شکم و ران چه باید کرد ؟ آیا چاقی بعد از درمان قابل برگشت است ؟ در ادامه با ما همراه باشید .

به چه کسی چاق می گویند ؟

برای اینکه بدانید چاق هستید یا نه باید BMI یا شاخص توده بدنی خود را محاسبه کنید که از تقسیم وزن فرد به قد به توان دو به دست می آید . در صورتی که شاخص توده بدنی بالای 30 باشد فرد چاق محسوب می شود .

علل چاقی

 1. ژنتیک
 2. سبک زندگی ناسالم که مصرف زیاد کالری و چربی در آن می باشد .
 3. تحرک کم
 4. کم خوابی : در اثر بی خوابی هورمونی به نام لپتین ( هورمون سیری )در بدن کم ترشح می شود که باعث گرسنگی فرد می شود و فرد دائم غذا می خورد و در نتیجه چاق می شود .
 5. استرس و تنش های روانی می تواند باعث افزایش اشتها و تجمع چربی در بدن شود.
 6. افزایش سن : با بالارفتن سن متابولیسم و سوخت و ساز بدن کاهش یافته و اضافه وزن پیدا می کنند .
 7. اعتیاد به خوردن : زمانی که فرد غذا یا خوراکی مصرف می کند از مغز ماده ای به نام دوپامین ترشح می شود که باعث می شود فرد احساس سرخوشی و خوشحالی داشته باشد .این تجربه باعث می شود فرد کششی به خوردنداشته باشد که دانشمندان از آن به عنوان اعتیاد به غذا نام می برند .

عوارض چاقی

 • چاقی دومین علت مرگ و میر در دنیا بعد از کشیدن سیگار می باشد .
 • دیابت : همان طور که می دانید دیابت دارای دو نوع می باشد : نوع یک و نوع دو . در دیابت نوع که از کودکی شروع می شود انسولین در بدن تولید نمی شود . دیابت نوع دوم معمولا در بزرگسالان ایجاد می شود و بیش از 50% افراد چاق به دیابت مبتلا می شوند . به همین دلیل افرادی که وزنشان را کم می کنند دیابت آنها کنترل می شود. زیرا چربی مانع از جذب انسولین در بدن میشود.
 • افزایش فشار خون
 • بیماری قلبی از جمله سکته های قلبی : چاقی باعث می شود تعادل چربی های خون بهم بخورد .

چاقی موضعی

در بسیاری از افراد چاقی به صورت موضعی در قسمتهای از بدن از جمله شکم ، پهلو ، ران ، بازو و.. وجود دارد . اینگونه افراد باید به دنبال کاهش سایز و از بین بردن چربی در این نواحی از بدن باشند . در صورتی که شاخص توده بدنی در این افراد کمتر از 30 باشد می توانند از دستگاه لاغری برای از بین بردن چربی استفاده کنند .

عکس لاغری-موضعی-با-دستگاه

عکس لاغری-موضعی-با-دستگاه

بهترین دستگاه لاغری موضعی

حال سوال اینجاست که از کجا بدانیم که بهترین دستگاه لاغری موضعی کدام است ؟ اگر در قسمت های از بدن دارای چاقی موضعی هستید و اندکی از وزن خود را می خواهید کم کنید ، بهترین روشی که برای لاغری موضعی پیشنهاد می شود ، کرایولیپولیز می باشد . اما این روش برای افرادی که بسیار چاق می باشند مناسب نمی باشد.

بهترین دستگاه لاغری شکم

یکی از قسمتهای مهم که در تناسب اندام فرد تاثیر زیادی دارد شکم می باشد . این موضوع بخصوص در خانم ها بعد از زایمان حائز اهمیت است .با استفاده از این دستگاه ابتدا سلول های چربی از طریق انجماد  و فریز خرد می شود به مولکول های ریز تبدیل می شود سپس از طریق سیستم لنفاوی وارد گردش خون می شود . این کار باعث می شود سلول های چربی طی 2 تا 3 هفته از بین رود . علاوه بر از بین رفتن چربی ، پوست ناحیه ای که لیپولیز انجام شده سفت می شود .

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

لاغری موضعی ران

ران ها یکی از قسمتهایی از بدن است که چربی به سرعت تجمع یافته اما به سختی چربی های آن از بین می رود . ورزش و رژیم غذایی تنها باعث کاهش حجم چربی ها در این ناحیه می شود ولی پوست این قسمت را شل می کند . با این دستگاه نه تنها چربی ها از بین می رود بلکه لیفت پوست ران نیز انجام می شود .

لاغری موضعی شکم

همانطور که اشاره کردیم این دستگاه برای از بین بردن چربی و لیفت پوست در شکن نیز استفاده می شود و بعد از مدت کوتاهی نتایج قابل مشاهده و محسوس می باشد .

جدیدترین دستگاه لاغری

در دنیا از جمله کشورهای اروپایی دستگاه کرایولیپولیز جزو پرطرفدارترین روش های لاغری موضعی شناخته شده است .

پاسخ

بیست − شش =