لاغری و کاهش سایز سریع

لاغری و کاهش سایز سریع

کاهش سایز چیست ؟ تفاوت وزن و سایز چیست ؟ رژیم غذایی چه میزان در کاهش سایز موثر می باشد ؟ برای کاهش سایز شکم و پهلو چه کنیم ؟ علت کاهش سایز بدون کاهش وزن چیست ؟برای کاهش سایز بالاتنه چه کنیم ؟ قرص کاهش سایز تاثیر دارد یا نه؟ با ما در ادامه همراه باشید .

کاهش سایز چیست ؟

کاهش سایز همان لاغر شدن و باریک شدن می باشد که منجر به تناسب اندام می شود . تصور اینکه هر کاهش وزنی باعث چربی سوزی می شود اشتباه است اما کاهش سایز به معنی چربی سوزی است بنابراین کاهش سایز بهتر از کاهش وزن است .

لاغری-و-کاهش-سایز-سریع

لاغری-و-کاهش-سایز-سریع

تفاوت وزن و سایز

سایز و وزن رابطه مستقیمی با هم دارند . در ازای کاهش سه کیلو از وزن بدن یک سایز کم می شود. اما در برخی موارد شما وزن ایده آل دارید اما با سایز خود مشکل دارید . این مشکل به دلیل اینست که چربی های موضعی در برخی از نواحی بدن مانند شکم ، پهلو ، ران و… وجود دارد که سلولیت می باشد و با کاهش وزن نمی توانید آنها را از بین ببرید .

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

کاهش سایز شکم و پهلو

همانطور که اشاره کردیم در همه موارد کاهش وزن منجر به کاهش سایز نمی شود . در قسمت هایی از بدن که سلولیت وجود دارد تنها راه از بین بردن آن خارج کردن چربی یا خرد کردن آنهاست . یکی از روش های موثر در کاهش سایز شکم و پهلو استفاده از کرایولیپولیز است . در این روش ابتدا سلول های چربی از طریق انجماد  و فریز خرد می شود به مولکول های ریز تبدیل می شود سپس از طریق سیستم لنفاوی وارد گردش خون می شود . این کار باعث می شود سلول های چربی طی 2 تا 3 هفته از بین رود . علاوه بر از بین رفتن چربی ، پوست ناحیه ای که لیپولیز انجام شده سفت می شودبا این دستگاه در هر جلسه 3 الی 4 سایز کاهش می یابد . البته باید به این نکته اشاره کرد که این روش برای افرادی که بسیار چاق می باشند موثر نیست و برای افرادی که قصد کاهش سایز و از بین بردن چربی موضعی را دارند بسیار موثر می باشد .

رژیم غذایی چه میزان در کاهش سایز موثر می باشد ؟

توجه داشته باشید که شما یه روزه چاق نشدید که یک روزه لاغر شوید ! یکی از روش های لاغری رژیم غذایی می باشد . همان طور که سالها طول می کشد با تغذیه چاق شوید مدت زمان زیادی هم زمان می برد تا با تغذیه لاغر شوید . قطعا رژیم غذایی مناسب منجر به کاهش وزن می شود و حتی کاهش سایز می شود اما استفاده از این روش نیازمند صبر و حوصله فراوان می باشد . فرد باید به طور مداوم رژیم غذایی خود را داشته باشد در غیر اینصورت بی فایده خواهد بود . نکته ای که وجود دارد اینست که نباید انتظار داشته باشید در یک روز وزن خود را کم کنید و نیازمند زمان می باشد .

نتیجه

هر کاهش وزنی برای لاغری خوب نیست و منجر به کاهش سایز نمی شود .روش هایی مانند رژیم غذایی در طولانی مدت باعث لاغری می شود اما استفاده از دستگاه کرایولیپولیز باعث لاغری و کاهش سایز سریع می شود و مقرون به صرفه نیز می باشد .

پاسخ

12 − 7 =