پاسخ به همه سوالات رایج لیزر موهای زائد

پاسخ به همه سوالات رایج لیزر موهای زائد

یکی از مواردی که برای بهداشت و زیبایی افراد بخصوص خانم ها اهمیت دارد از بین بردن موهای زائد است . استفاده از روش های معمول مانند اپیلاسیون و ژیلت موهای زائد را از بین می برد اما عوارضی از جمله تیره شدن پوست و افتادگی پوست را به همراه دارد . با استفاده از تکنولوژی لیزر این مشکلات برطرف شد . ما در اینجا قصد داریم به شایع ترین سوالات مربوط به لیزر موهای زائد بپردازیم. با ما در ادامه همراه باشید .

کدام لیزر برای پوست ما مناسب است ؟

قبل از اینکه برای لیزر اقدام کنید بدانید کدام لیزر برای پوست شما مناسب تر است . توجه به این موضوع مهم است زیرا اگر لیزری متناسب با پوست خود انتخاب نکنید موهای زائد شما بعد از چندین جلسه باز می گردد و تاثیری ندارد . بیشتر مردم کشور ما پوستی به رنگ سفید دارند که برای این نوع تیپ پوستی دستگاه الکس مناسب می باشد . حتما در مراجعه به مراکز لیزر موهای زائد از مدل و سال ساخت دستگاه سوال کنید . توصیه می شود از آخرین مدل دستگاه استفاده شود .پاسخ-به-همه-سوالات-رایج-لیزر-موهای-زائد

قبل از جلسه اول لیزر موهای زائد چه باید کرد ؟

24 ساعت قبل از مراجعه به مرکز یا کلینیک زیبایی موهای منطقه مورد نظر را شیو کنید . از مواد بی حسی یا عطر و اسپری در ناحیه ای که می خواهید لیزر انجام دهید، استفاده نکنید .برای اطلاع از نکات قبل از لیزر موهای زائد روی ادامه مطلب کلیک کنید .

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک پوست و زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

فاصله بین جلسات موهای زائد چقدر است ؟

برای رفع موهای زائد باید 6 تا 8 جلسه به مراکز یا کلینیک زیبایی مراجعه کنید . فاصله این جلسات در این مدت بین 30 تا 35 روز می باشد . بعد از گذشت 8 جلسه از لیزر می توان با فاصله 6 ماه و بعد از این مدت سالی یک بار لیزر انجام داد .

آیا لیزر موهای زائد درد دارد ؟

معمولا در اولین جلسه فرد کمی درد و سوزش به دلیل حرارت لیزر احساس می کند که امروزه دستگاه الکس با مجهز بودن به سیستم خنک کننده قوی این درد و سوزش برطرف می شود . حتما قبل از انجام لیزر از این موضوع اطلاع پیدا کنید .

دستگاه لیزر موهای زائد خانگی موثر است ؟

استقبال از لیزر موهای زائد باعث شده تبلیغات زیادی برای لیزر موهای زائد خانگی صورت گیرد. در حقیقت این لیزرها قدرت بالایی برای از بین بردن فولیکول مو ندارند و در نتیجه برای از بین بردن موهای زائد موثر نمی باشد . از سوی دیگر استفاده از لیزر نیاز به آموزش و مهارت دارد که افراد عادی نمی توانند از آن استفاده کنند . همچنین در صورتی که چشم به هنگام انجام لیزر باز باشد ممکن است فرد را نابینا کند .

چند جلسه لیزر موهای زائد زیر بغل لازم است ؟

معمولا در صورتی که از لیزر متناسب با تیپ پوستی استفاده شود 6 تا 8 جلسه نیاز می باشد .

تخفیف لیزر موهای زائد معمولا منطقی است ؟

تبلیغات گسترده ای درباره تخفیف برای لیزر موهای زائد وجود دارد . در صورتی که مبلغ تخفیف زیاد باشد منطقی نیست و حتما در کیفیت کار و دستگاه شک کنید . زیرا خرید دستگاه لیزر مناسب قیمت بالایی دارد وانجام لیزر برای افراد با قیمت بسیار پایین مقرون به صرفه نیست .

لیزر موهای زائد ارزان برای بدن مضر است ؟

همان طور که اشاره کردیم برای انجام لیزر موهای زائد به قیمت پایین آن توجه نکنید و حتما از کیفیت دستگاه و معتبر بودن مرکز لیزر مطمئن شوید . در این غیر اینصورت نه تنها موهای زائد شما برطرف نمی شود بلکه هزینه شما برای انجام این پروسه به هدر می رود و برای انجام مجدد آن باید هزینه بیشتری کنید . بنابراین توجه به قیمت آن یکی از گزینه های شما در انتخاب لیزر باشد نه مهمترین آن .

لیزر موهای زائد منجر به ناباروری می شود ؟

لیزر موهای زائد تنها باعث از بین بردن فولیکول مو می شود و به داخل اعضای بدن کاری ندارد . برای کسب اطلاعات بیشتر روی ادامه مطلب کلیک کنید .

پاسخ

چهار + 3 =