آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال

فیلم آر اف فرکشنال ، هزینه آر اف فرکشنال ، عوارض آر اف فرکشنال ، بهترین دستگاه آر اف فرکشنال چیست ؟ ار اف معمولی چگونه است ؟ انواع ار اف چگونه است ؟کاربرد آر اف فرکشنال در این مقاله به این موضوعات می پردازیم .

بهترین دستگاه آراف فرکشنال

این دستگاه برای لیفت و محکم سازی پوست طراحی شده است . پروپ دستگاه با سطح پوست تماس پیدا می کند . سپس 25 میکرو سوزن با استفاده از موتور حرکتی بسیار دقیق به راحتی و بدون درد در پوست نفوذ پیدا می کند . با استفاده از بی حسی موضعی فرد دردی را احساس نمی کند . این تعداد میکرو سوزن بعد از ورد به پوست از خود انرژی رادیویی منشر می کنند . این انرژی رادیویی بشدت  در نوک میکروسکوپی سوزن ها متمرکز شده است که کوچکترین ضایعه را در منطقه بالاتر یا اپیدرم ایجاد نکند . این انرژی رادیویی از نوک سوزن به سمت انتها یا از عمق پوست به سطح می آید . انرژی حرارتی آر اف در اطراف میکروسوزن ها باعث تسریع پروسه بهبود زخم می شود . با توجه به اینکه در روند بهبود زخم به صورت طبیعی فعالیت فیبروپلاس  افزایش پیدا می کند ، این افزایش باعث می شود کلاژن سازی رخ دهد . فیبرهای جدید کلاژن و الاسین ساخته شده بافت کاملا جدیدی ایجاد می کند .

آر-اف-فرکشنال
آر-اف-فرکشنال

روشی است که در آن با استفاده از سوزن های خاصی امواج رادیوفرکوئنسی وارد سطح پوست می شود . در این تکنیک سوزن های ظریفی که شامل 40 تا 15 سوزن هستند از طریق کارتیج های خاصی وارد سطح پوست می شوند . امواج حرارتی که در سطح رادیوفرکوئنسی  ایجاد می شود  منجر به تخریب کلاژن های قدیمی شده و کلاژن های جدید ساخته می شود و منجر به بازسازی سطح پوست می شود .

بیش تر بخوانید
پاک کردن تاتو و خالکوبی با لیزر

کاربرد آر اف فرکشنال

از کاربردهای آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • جوانسازی و رفع شلی پوست صورت
  • از بین بردن منافذ باز صورت
  • از بین بردن چین و چروک عمقی پوست صورت
  • کاهش چربی پوست
  • از بین بردن جای جوش و اسکارها

عوارض آر اف فرکشنال

از آنجائیکه آر اف فرکشنال در سطح پوست آسیبی ایجاد نمی کند ، معمولا عوارض خاصی ندارد . فقط ممکن است کمی تورم و قرمزی ایجاد کند که در طی چند ساعت اولیه برطرف می شود . این درمان یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست بدون نیاز به جراحی به شمار می آید .

این دستگاه برای لیفت و محکم سازی پوست طراحی شده است .برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

مشاوره قبل از آر اف فرکشنال

یادتان باشد تمام مشاوره های زیبایی در دنیا رایگان است و داشتن انتظار و بیان کردن آن نزد پزشک حق هر بیماری است .

مطالب مرتبط با این مقاله :پ

پی آر پی 

میکرودرم

میکرونیدلینگ

جوانسازی پوست 

admin

مطالب مرتبط

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button