آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

چرا تزریق ژل لب؟

همانطور که می دانید لب یکی از مهم ترین فاکتور های زیبایی در چهره انسان ها است به خصوص خانم ها برای افزایش جذابیت از انواع ابزار های مختلف حجیم ساختن و برجستگی لب ها استفاده می کنند، یکی از آن روش ها تزریق ژل به لب ها است که کمک می کند تا لب های قلوه ای و جذابی داشته باشید. در این صورت اکثر خانم ها برای دست یابی به این اهداف با استفاده از تحقیقات مختلفی درباره چیستی، چگونگی و حتی مراقبت های بعد از تزریق ژل باید بدانند و حتی مهم تر از همه این آیا تزریق ژل به لب درد دارد ؟ یا نه، یکی از مهم ترین پرسش های است که تا کنون بسیاری از مخاطبین عزیز مطرح کرده اند به همین دلیل برآن شده ایم تا در این خصوص مقاله ای در حد وسع خود در اختیار تان قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید:

تزریق ژل لب چگونه انجام می شود؟

در ابتدا بهتر است بدانید نحوه تزریق ژل در میزان اثر بخشی و دست یابی به نتیجه ای مطلب بسیار موثر می باشد، پس دقت کنید برای انجام آن از یک متخصص و در یک مرکز معتبر کلینیک پوست و مو و زیبایی  را انتخاب کنید تا عوارض یا خسارات جبران ناپذیری به زیبایی و سلامتی تان وارد نشود. در مرحله اول پزشک با استفاده از علم زیبایی شناختانه خود و برقراری ارتباط متناسبی بین اجزای صورت اقدام به ارزیابی میزان ژل برای هر دو لب می کند و سپس میزان عمق و چین و چروک های بر روی سطح لب ها را برآورد می کند تا بتواند از این طریق بهترین نتیجه ممکن را رقم بزند. مرحله دوم تزریق ژل وارد کردن محلول بی حسی و ضدعفونی کننده موضعی بر روی لب ها است، در ادامه با کمک انواع ابزار و وسایل مخصوص که سوزن های بسیار نازک با مقدار معینی از مواد بر روی یکی از لایه های پوستی و زیر پوستی تزریق می گردد. لازم به ذکر است که این فرآیند تزریق حدود 15-20 دقیقه به طول می انجامد.

بیش تر بخوانید
آر اف فرکشنال

نکات مهم برای قبل از تزریق ژل

  • قبل از انجام عمل تزریق ژل لب باید از نوع مارک و برند ژل های مورد استفاده اطمینان حاصل کنید و در صورت تایید پزشک تزریق شوند.
  • از توقعات و انتظاراتی که بعد از عمل از ظاهر خود دارید با پزشک در میان بگذارید.
  • در همان روز انجام تزریق ورزش نکنید. علاوه بر آن از هر گونه فعالیتی های جسمانی که باعث افزایش گردش خون در بدن تان می شود خودداری کنید تا نتیجه بهتری را کسب کنید.
  • حداقل 10 روز قبل از تزریق دارو های ضد درد را کنار بگذارید.

مراقبت بعد از تزریق ژل

  • ورم بعد از تزریق ژل لب را می توان با کمک استفاده از کمپرس گذاری یخ بر روی موضع کاهش داد.
  • بعد از انجام تزریق ژل لب باید هر گونه فعالیت های جسمانی و ورزشی را که منجر به افزایش جریان خونرسانی را متوقف و به بعد از بهبودی کامل موکول کنید.
  • عجله نکنید! برای رسیدن به نتیجه ای دلخواه باید حداقل سه هفته صبر کنید.
  • از نوشیدنی های الکلی یا هر گونه مواد مخدر اجتناب کنید، چرا که موجب بروز التهاب و تورم بیشتر در این ناحیه می شود و حتی روند بهبودی و اثر بخشی را هم کند می کند.
  • در صورت بروز هر گونه علائم غیر طبیعی از طریق پزشک ان را پیگیری و درمان کنید تا به دیگر نقاط زیبایی صورت تان آسیب جدی وارد نکند.
تزریق فیلر لب

آبا تزریق ژل به لب درد دارد؟

همانطور که می دانید عمل تزریق ژل به لب تقریبا یک فرآیند مطمئن را طی می کند و جای نگرانی و شدت دردی وجود ندارد اما برای این اطمینان خاطر مشا مخاطبین عزیز از انواع منابع معتبر علمی کمک گرفته ایم تا بتوانیم پاسخی علمی بر این پرسش ارائه دهیم. به دلیل استفاده از انواع مواد بی حس کننده که هیچ گونه دردی را در طی روند تزریق احساس نخواهید اما بعد از آن هم شاید بنا به دلایلی مقداری درد خفیفی همراه با سوزش را تجربه کنید که البته به صورت نادر اتفاق می افتد. بر اساس تحقیقاتی که اخیراٌ انجام شده است محققین به این نتیجه رسیده اند که هر چه آرامش خاطر فرد از بیشتر و سطح اضطراب ش کم باشد فرد دیگر حتی کوچک ترین دردی را متوجه نخواهد شد.

بیش تر بخوانید
عمل چال گونه

هزینه تزریق ژل به لب

در آغاز ذکر یک نکته الزامیست: هزینه عمل های زیبایی به دلیل پیچیدگی و دشواری های زیادی که دارد به صورت کلی بیشتر از سایر عمل های درمانی است و از سوی دیگر هم اغلب شرکت های طرف قرار داد بیمه ای هم مبالغ مرتبط با عمل های زیبایی را تحت پوشش قرار نمی دهند و فرد مجبور به پرداخت هزینه از پس انداز شخصی خودش می باشد. به همین خاطر بسیاری از افراد بر این باورند که عمل های زیبایی هزینه های هنگفتی بر دوش شان می گذارد، البته در ظاهر این گونه نشان داده می شود.

هزینه خرید ژل های مورد استفاده که به میزان تزریق، نوع برند و مارک ژل ها بستگی دارد.

میزان کمیت و کیفیت تجهیزات مورد استفاده و موجود در کلینیک های زیبایی معتبر در تهران

میزان تخصص، مهارت پرسنل و شهرت کلینیک های زیبایی در تهران

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی در رابطه با تزریق ژل به لب می توانید با کلینیک پاسارگاد، کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر پیج اینستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

در پایان این که

به شما توصیه می کنیم قبل از انجام هر کاری تمامی ابعاد و جوانب آن عمل را بررسی کنید و سپس نسبت به آن اقدام کنید این گونه با انتخابی هوشمندانه می توانید ضامن سلامتی و زیبایی تان باشید.​ برای افزایش دانش و مطالعه بیشترمی توانید بر روی مقالات مرتبط کلیک کنید. لیفت ابرو با تزریق ژل_ پیشگیری از پیری زودرس با تزریق بوتاکس _ تزریق ژل به چانه

admin

مطالب مرتبط

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button