تزریق بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس پیشانی

با توجه به همه گیر شدن بوتاکس در بین افراد مخصوصا در قسمت بالای صورت در این مقاله قصد داریم به نحوه تزریق بوتاکس به پیشانی و مراقبت های بعد از آن بپردازیم .

بهترین مارک بوتاکس

بوتاکس اسم برندی امریکایی است نه روش زیبایی . مواد این برند از یک باکتری گرفته می شود که با فلج کردن عضلات قسمت مورد نظر چین و چروک آن ناحیه را برطرف می کند . برند های متفاوتی  تولید برخی کشورها در بازار وجود دارد . نکته قابل توجه اینست که بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک های داینامیک ( چین و چروک هایی که وابسته به حرکت عضله می باشد ) استفاده می شود . البته در حال حاضر این روش در سایر رشته های پزشکی ( چشم پزشکی ، بیماری های مغز و اعصاب ، زنان و …) استفاده گسترده ای دارد . قسمتی که می توان بهترین نتیجه با کمترین عوارض را بوتاکس تزریق کرد ، قسمت فوقانی صورت در ناحیه خط اخم ، پیشانی و دور چشم می باشد . ناحیه تحتانی صورت به دلیل اینکه عوارضی متوجه فرد می کند ، توصیه می شود حدالامکان استفاده نشود.

بوتاکس پیشانی
بوتاکس پیشانی

ترمیم  بوتاکس پیشانی

میزان ماندگاری اثر بوتاکس بین 4 تا 6 ماه می باشد و برای تثبیت اثر آن بعد از این مدت دوباره به مطب برای تزریق مجدد مراجعه کند . البته قبل از تزریق بهتر است با پزشک متخصص مشورت کند تا بداند تزریق برای او خوب است یا خیر .

بیش تر بخوانید
میکرودرم

مشاوره قبل از بوتاکس پییشانی

دارویی که برای بوتاکس استفاده می شود باید از جنس استاندارد بوده و مورد تایید وزارت بهداشت باشد . متاسفانه انواعی از اجناس بوتاکس می باشد که به دلیل قیمت پایین تری دارند و در مراکزی که صلاحیت این کار را ندارند مانند آرایشگاهها صدمات جبران ناپذیری به فرد وارد می کند . حتی در مواردی می تواند منجر به مرگ فرد شود . به همین دلیل حتما از پزشک خود بخواهید دارو را به شما نشان بدهد تا از استاندارد بودن آن مطمئن شوید . پزشک می تواند با تعیین نقاط صورت و وضعیت شکل صورت ( طبق انتخاب بیمار ) مانند کشیدگی ابرو ، طبیعی بودن صورت برای فرد قبل از تزریق ایجاد کند . بنابراین حتما قبل از تزریق انتظارات خود را با پزشک درمیان بگذارید .

 قسمتی که می توان بهترین نتیجه با کمترین عوارض را بوتاکس تزریق کرد ، قسمت فوقانی صورت در ناحیه خط اخم ، پیشانی و دور چشم می باشد .برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

عوارض بوتاکس پیشانی

یکی از سوالات شایعی که افراد می پرسند اینست که بعد از تزریق در ناحیه پیشانی دچار تورم و قرمزی می شوند که چندین ماه اثر آن باقی می ماند ممکن است به دلیل نوع دارو باشد ؟ معمولا از بوتاکس برای رفع چین و چروک های بالای صورت و از تزریق چربی برای رفع چین و چروک پایین صورت استفاده می شود . بهتر است در تزریق بوتاکس یا ژل از مواد استاندارد استفاده شود تا عوارض کمتری ایجاد شود . راه حل اطمینان از این موضوع ایسنت که به افراد فاقد صلاحیت و بدون تخصص در این زمینه مراجعه نشود .

بیش تر بخوانید
همه چیز درباره سابسیژن

قیمت بوتاکس پیشانی

قیمت بوتاکس به جنس و نوع برند بستگی دارد . متاسفانه بوتاکس های چینی وارد بازار شده است که هزینه بسیار پایینی دارد و افراد به دلیل قیمت پایین آن تزریق می کنند که نه تنها تاثیری در رفع چین و چروک ندارد بلکه عوارض زیادی را متوجه فرد می کند .

مطالب مرتبط با این مقاله :

مراقبت های بعد ازتزریق بوتاکس

تزریق ژل

تزریق ژل به گونه

تزریق فیلر

 

admin

مطالب مرتبط

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button