ساب سیژن

ساب سیژن

راه حل دائمی برای از بین بردن چاله های صورت می باشد؟ آیا در یک جلسه بدون جراحی می توان حفره های صورت را برطرف کرد ؟ آیا می دانستید تنها راه درمان اسکار اکنه ساب سیژن است . ساب سیژن  یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد .در این روش با آزاد کردن بافت های هم بندی سفت ( بافت های فیبروتیک) باعث پر شدن جای جوش ها در صورت می شود.  برای انجام این کار از وسیله ای مانند سوزن های خاصی به نام نوکور استفاده می شود. این روش برای درمان جوشگاههای عمیق به دلیل جوش های جوانی ( آکنه ) به وجود می آید ، استفاده می شود  . یکی از عوامل مهم در ایجاد فرورفتگی در جوشگاهها چسبندگی و فیبروز زیر آنهاست . در اثر این مورد پوست کشیده شده و به سمت داخل فرو می رود که در نهایت باعث ایجاد چاله در پوست می شود .

ساب-سیژن
ساب-سیژن

کاربرد ساب سیژن

در ابتدا پزشک به این نکته توجه می کند که جای آکنه در صورت فرد می باشد یا خود آکنه هنوز برجای مانده است . اگر آکنه فعال باشد یعنی جوش داشته باشد، اول باید جوش صورت درمان شود . این درمان از طریق آنتی بیتویک یا سایر داروها انجام می شود. زمانی که آکنه فعال درمان شد سپس می توان ترمیم درمان آکنه انجام داد. در غیر اینصورت باید جلوی پیشرفت آکنه را با درمان گرفت .

بیش تر بخوانید
مزوتراپی

انواع اسکار آکنه پوست

هایپرتروپی اسکار :از پوست بیرون زده باشد که شکل نقطه نقطه می باشدو درمان خاصی دارد .برخی از اسکارهای آکنه های پوست ممکن است به صورت گنبدی فرورفتگی داشته باشد و برخی به صورت چاله های عمیق باشد . این نوع ها با توجه به انواع آن درمان صورت می گیرد.

برخی مراجعان از روش میکرونیدلیگ استفاده می کنند و هنوز جای آکنه وجود داردد که در این صورت بهترین روش برای برطرف کردن اسکار می باشد.

ساب سیژن روشی موثر در برطرف کردن چاله ها و فرورفتگی های در پوست می باشد که به دلیل ایجاد جوش و آکنه ایجاد شده اند.

تنها راه درمان اسکار اکنه ساب سیژن است . ساب سیژن  یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد .برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک پوست در غرب تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید کانال تلگرام و پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

نحوه انجام سابسیژن

در ابتدا نواحی مورد نظر که دارای جوشگاه آکنه می باشد با استفاده از سوزنی به نام نوکور به صورت افقی وارد بافت های فیبروتیک می شود. این سوزن در زیر پوست وارد می شود. برای انجام ساب سیژن نیاز به بی حسی می باشد تا فرد دردی را در طی درمان احساس نکند .

عوارض احتمالی ساب سیژن

خونریزی وکبودی از عوارض طبیعی این روش می باشد که بعد از چند روز برطرف می شود.

هزینه ساب سیژن

قیمت ساب سیژن به میزان اسکار و عمق جوشگاه ، تعداد نقاطی که تحت درمان قرار می گیرد بستگی دارد . هزینه مواد بی حسی و دستمزد پزشک نیز از جمله این هزینه ها می باشد . این روش جوانسازی صورت از سایر روش های درمان و زیبایی کم هزینه تر می باشد .

بیش تر بخوانید
عمل چال گونه

مطالب مرتبط با این مقاله:

جوانسازی پوست

هایفوتراپی

میکرودرم

admin

مطالب مرتبط

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button