هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است؟

هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است؟

پیری صورت و اندام یک اتفاق اجتناب ناپذیر برای همه ما محسوب می شود به طوری که در ظاهر پوست اندام های مختلف بدن تغییرات بسیاری ایجاد می شود. بهتر است بدانید چه عواملی در پیری زودرس تاثیر گذار است، نوع پوست فرد، ژنتیک، میزان مراقبت های فردی، عادات روزانه، حالت های یکنواخت صورت، همگی جزو عوامل موثر بر این اتفاق هستند. حال برای این که بتوانید علائم ناخوشایند این پیری را از چهره و اندام خود بزدایید می توانید از انواع روش های نوینی که با توجه به پیشرفت های که در این زمینه رخ داده است.، بهترین روش ممکن را برای جوانسازی صورت تان استفاده کنید. تزریق چربی به صورت یکی از همان روش های بسیار موثر با مزایا منحصر به فردی است که تا کنون استقبال زیادی از ان شده است. به همین خاطر بسیاری ز افراد دغدغه ای بابت هزینه تزریق چربی به صورت دارند که در این مقاله سعی می کنیم علاوه بر پرداختن به ابعاد مختلف آن، به سوال مهم و مورد نظر” هزینه تزریق چربی به صورت چقدر است؟” می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید:

توضیحی مختصر از تزریق چربی به صورت

در این روش از چربی های اشباع شده و مازاد برخی از نواحی بدن برای پر کنندگی و جوانسازی صورت و یا حتی سایر اندام های اسیب دیده بدن طی فرآیندی کمک می گیرند. اغلب چربی های که در ناحیه شکم، پهلو، ران و باسن تجمع می شوند البته در افراد چاق و کسانی که از چرب های مازاد برخوردار باشند، استفاده می کنند، به طوری که با استفاده از ابزار های مخصوص مشابه سوزن های سرنگی بزرگ چربی های مورد نظر را از بدن به مقدار کافی تخلیه می کنند و سپس برای تزریق به نقطه ای دیگر آماده می کنند، با شستشو و پالایش چربی ها در محیط آزمایشگاهی است که کمی زمان بر تز است. در نهایت آن ها را با استفاده از ابزار های تزریقی به صورت وارد می کنند تا هر گونه علائم پیری و چین و چروک از بین برود. لازم به ذکر است که چربی های استخراج شده از بدن هر فردی را صرفا باید به همان فرد تزریق کرد به عنوان مثال: نمی توان از بدن فرد دیگری خواهر یا برادر چربی برداشت و به بدن خود تزریق نمود. به همین خاطر این روش برای افراد لاغر مناسب نیست.

بیش تر بخوانید
جراحی بینی

تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد؟

توجه داشته باشید که میزان دوام و ماندگاری تزریق چربی به صورت به عوامل متعددی وابسته است، شرایط فیزیکی، سن، جنسیت، سابقه ابتلا به بیماری های خاص، ژنتیک، نوع اب و هوا، میزان مراقبت های انجام شده، تعداد دفعات مراجعه و تحت نظر پزشک بودن و حتی میزان تخصص و اعتبار افراد حاضر در کلینیک زیبایی که در آن عمل تزریق چربی به صورت را انجام داده اید، نیز تاثیر گذار است. با تمام این تفاسیر میزان ماندگاری این روش جواسنازی صورت میانگین 1 _ 2 سال است و پس از آن نیاز به تکرار و تمدید آن دارد.

در ادامه نمونه از تزریق چربی به صورت توسط متخصصین کلینیک زیبایی پاسارگاد را مشاهده کنید:

هزینه تزریق چربی به صورت

با توجه به شرایط موجود و نوسانات قیمتی که وجود دارد نمی توان قیمتی واحد از تزریق چربی به صورت به شما مخاطبین عزیز ارائه کردو صرفا می توان به برخی از فاکتور های موثر در برآورد هزینه ها اشاره کرد. البته هزینه این عمل زیبایی بسیار گزاف نخواهد بود و می توان با اندک پس انداز شخصی این کار را انجام داد و از شر علایم پیری به سرعت خلاص شد. پس نگران نباشید فقط شما بیشترین هزینه ای که پرداخت می کنید مربوط به هزینه دستمزد پزشک تان ان هم زمانی که در کلینیک معتبر در موقعیت مکان عالی قرار گرفته باشد و از شهرت و محبوبیت و تخصص بالایی برخوردار باشد صدق می کند. تمامی تجهیزات موجود در کلینیک های زیبایی از نظر کمی و کیفی در میزان پرداخت هزینه ها تاثیر گذار است. علاوه بر آن نوع و میزان بی حسی موضعی که برای تزریق به کار می رود و میزان مراقبت های قبل و بعد از تزریق و تعداد فعات مراجعه به کلینیک همگی جزو فاکتور های دخیل در شناسایی هزینه این عمل زیبایی هستند.

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی در رابطه با تزریق چربی به صورت می توانید با کلینیک پاسارگاد، کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر پیج اینستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

 

بیش تر بخوانید
کربوکسی تراپی

در پایان

توجه داشته باشید که فریب تبلیغات کاذب و سوجویی افراد را مبنی بر قیمت ارزان تر این عمل نخورید، زیرا ممکن است بدون شناخت و صرفا از روی اعتماد به قیمت کم آن این کار را انجام دهید و در نهایت افسوس که نتیجه ای مطلوب حاصل نشده و حتی در مواردی صدمات بسیاری هم به زیبایی و سلامتی تان وارد شده است.

 

admin

مطالب مرتبط

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button