کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fut

آیا می دانستید می توانید موی طبیعی را بدون جراحی و بیهوشی کاشت کنید ؟ آیا می دانید در روش کاشت موی جدید عوارضی متوجه فرد نمی شود ؟ برای داشتن اینکه شما شرایط کاشت مو را دارید یا نه به ادامه مقاله توجه کنید .

کاشت مو به روش fut
کاشت مو به روش fut

کاشت مو  به روش fut

کاشت مو به روش fut یکی از روش های نوینی است که امروزه در کلینیک پوست و مو انجام می شود . این روش نسبت به سایر روش ها دارای مزایایی است که از مهم ترین آن بدون استفاده از جراحی و مواد بیهوشی است که در نتیجه عوارض کمتری را برای فرد دارد . از آنجائیکه در این روش واحدهای فولیکولی را به صورت جداگانه از سر فرد برمی دارند اثر زخم به صورت خطی بر روی سر نمی ماند . در نتیجه بهبودی سریع تر می باشد  و فرد زودتر می تواند نتیجه کاشت را ببیند .

نحوه انجام کاشت مو  به روش fut

در این روش ابتدا واحدهای فولیکولی را از پشت سر تفکیک کرده و به جلوی سر پیوند می خورد . در این روش پزشک از پانچ های دستی یا موتوری استفاده می کند .

تکنیک های کاشت مو  به روش fut

 • سیستم DTR Care

در این روش امکانات بررسی بیشتری را قبل از پیوند مو به پزشک می دهد تا مواردی از جمله تعداد موها ، ضخامت و پرپشت بودن قسمت پشت سر را بررسی کند .

 • روش نواری
بیش تر بخوانید
لیزر موهای زائد

در این روش از پشت مو و گوشه های سر پوست مو به صورت نواری به همراه مو با برش برداشته می شود . سپس این نوار به قسمتهای کوچک که حاوی دو مو می باشد به نقاط مورد نظر پیوند می خورد . در این روش تنها قسمتی که مو برداشته می شود مو باید کوتاه شود  .

 این روش نسبت به سایر روش ها دارای مزایایی است که از مهم ترین آن بدون استفاده از جراحی و مواد بیهوشی است که در نتیجه عوارض کمتری را برای فرد دارد .برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک پاسارگاد کلینیک پوست در غرب تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

مراقبت های بعد از کاشت مو  به روش fut

 • در صورتی که پزشک به شما در طی کاشت مو مسکن بدهد تا منزل رانندگی نکنید و بهتر است همراه داشته باشید .
 • بعد از 3 روز می توانید به زندگی روزمره و کار خودتان بازگردید .
 • از آنجائیکه موی کاشته شده در محل هنوز مستحکم نیستند به مدت دو هفته باید از موهای خود مراقبت کنید .
 • بعد از گذشت چند روز می توانید موهای خود را بشورید نحوه درست شستشو را از پزشک خود بپرسید.
 • در صورت وجود بانداژ بعد از چند روز آن را باز کنید .
 • ممکن است مویی که کاشتید بریزد اما نگران نباشید دوباره رشد می کند .
 • برای دیدن نتایج کاشت مو 8 الی 12 ماه صبر کنید.

شرایط کاشت مو به روش fut

یکی از سوالات رایجی که بیشتر افراد می پرسند اینست که همه افرادی که دارای ریزش مو هستند می توانند کاشت مو انجام دهند  یا نه ؟ در پاسخ باید گفت همه افرادی که دارای تاسی یا ریزش مو هستند می توانند پیوند مو داشته باشند اما نیازمند شرایطی به شرح ذیل می باشند :

 • دارای موهای مقاوم باشند . از آنجائیکه از قسمت پشت موی فرد برای پیوند مو در مناطقی استفاده می شود فرد باید دارای موهای مقاوم باشد . افرادی که از موهای ضعیفی برخوردار هستند می توانند از روش HRT استفاده کنند .
 • پوست سر شل باشد . در صورتی که پوست سر شل باشد راحتتر از سر برداشته می شود و زمان کمتر برای پیوند نیاز می باشد .
 • ریزش مو فرد موقت نبوده و به صورت دائمی باشد . افرادی که به دلایل تغییرات هورمونی و مشکلات هیجانی دچار ریزش مو می شوند گزینه مناسبی برای کاشت مو نیستند .
 • برای افرادی که دچار ریزش مو هستند پزشک تا اتمام ریزش مو صبر می کند و تا آن زمان کاشت مو نمی کند زیرا ممکن است موهای کاشته شده دچار ریزش شود.
بیش تر بخوانید
بهترین خدمات یک کلینیک پوست و مو چیست؟

مطالب مرتبط با این مقاله :

کاشت موی طبیعی 

کاشت مو به روش FIT

admin

مطالب مرتبط

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button